Let op: Gebruik vervolgens geen Bluetooth-dongle, anders zal er geen verbinding kunnen worden gemaakt!
Dit ligt niet aan de muis, maar aan de computer. Daar zijn vaak 2 oorzaken voor:
1. Er zijn meerdere Bluetooth apparaten verbonden met de computer. Hierdoor kan de computer de Bluetooth informatie van de muis af en toe met vertraging verwerken. De muiscursor lijkt dan te haperen. Meestal is dit binnen een minuut vanzelf voorbij en werkt de muis weer normaal.
2. De computer heeft op dat moment veel programma’s tegelijk te laden. Daardoor wordt de Bluetooth informatie van de muis met minder prioriteit en dus vertraagd verwerkt. Meestal is dit binnen een minuut vanzelf voorbij en werkt de muis weer normaal.
Ja, dat klopt. De Twister is alleen te gebruiken in als verticale muis uitgeklapte stand.
Ja, dat kan. Er zit een draad bijgeleverd, die je makkelijk in je muis steekt en met je computer te verbinden is. De Twister kan zonder problemen afwisselend met of zonder draad worden gebruikt. Voor draadloos gebruik hoef je Bluetooth maar 1x te connecten: dit hoeft dus niet steeds opnieuw, nadat je de muis ook met draad gebruikt hebt.
De DPI knop bevindt zich aan de onderkant van de muis en is gelabeld ‘DPI’. Met 1 keer klikken verandert de DPI 1 keer. De DPI is aan te passen van 500-1750. Tip: Een lagere cursorsnelheid stimuleert een muisbeweging vanuit de arm en voorkomt belastende repeterende bewegingen vanuit de pols
De Twister muis is compatible met Windows/Mac OS.
© 2025: R-Go Tools | Sitemap | Samenwerkingen | Privacy statement | Disclaimer
© 2025: R-Go Tools
Sitemap | Samenwerkingen | Privacy statement | Disclaimer